30 Bin Koruma Memuru Alınacak

30 Bin Koruma Memuru Alımı Başvuruları 2013-2014 Koruma Memuru Alımı Ne Zaman Olacak | EGM Koruma Memuru Başvurusu Ne Zaman Başlıyor? 30 bin Koruma Memuru alımı ne zaman başlıyor? 30 bin Koruma Memuru alımı ne zaman olacak koruma memuru başvurusu 30 bin koruma memuru başvurusu ne zaman başlıyor. Tüm detayları sitemiz mebpersonel.com’da bulabilirsiniz.

Muammer Güler açıklama yaptı! Koruma Memuru Alımı Şartları, Başvurular Ne Zaman Başlıyor? (2013-2014) Kimler koruma memuru olabilir, 2013 yılı 10 bin koruma memuru alımı şartları belli oldu. Koruma memuru başvuruları ne zaman başlayacak, koruma memuru olmak için gerekli koşullar nelerdir ..

İşte detaylar :

* Koruma Memuru Alımları 2014 yılı başında yapılacak!
* Adaylar 4 aylık eğitimden geçecek

İçişleri Bakanı Muammer Güler, Koruma Memuru alımı ile ilgili önemli bilgiler verdi. Türkiye’de kamu görevlileri arasında en stresli işi yapanın polis ve jandarma olduğunu ifade eden Bakan Güler, özellikle polislerin şartlarının iyileştirileceğini söyledi.
30 bin koruma memuru almayı planladıklarını ifade eden Muammer Güler, bu memurların 4 aylık bir eğitimden geçeceğini alımın 2014’te yapılmasının plandığını açıkladı.

Güler, “Koruma memurları, yaptıkları göreve göre silah taşıma durumları olabilir. Biz karakol kapısında bile polisin değil koruma memurlarının beklemesini istiyoruz. Statlarda koruma görevini koruma memurlarının yapmasını istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sitemizi takip etmeye devam ediniz..

Koruma Memuru alımı ne zaman yapılacak, Koruma memuru başvuru şartları nelerdir, Kaç bin koruma memuru alınacak, Emniyet 30 bin koruma memuru alacak peki kimler başvurabilir, koruma memurları ne kadar maaş alacak bu benzeri sorularınıza yanıtları haberimizde bulabilirsiniz.

One Response to "30 Bin Koruma Memuru Alınacak"

  1. samet  2 Şubat 2015 at 18:44

    2 yıldan beri bekliyoruz,guvenlık sektorunun ortalama yas sınırı yaklaşık 35 tir.bunun için yas sınırının 32 olması gerekir…

    Cevapla

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.