Koruma Memuru Başvuru Formu

30 Bin Koruma Memuru Alımı Başvuruları 2013-2014 Koruma Memuru Alımı Ne Zaman Olacak | EGM Koruma Memuru Başvurusu Ne Zaman Başlıyor? 30 bin Koruma Memuru alımı ne zaman başlıyor? 30 bin Koruma Memuru alımı ne zaman olacak koruma memuru başvurusu 30 bin koruma memuru başvurusu ne zaman başlıyor. Tüm detayları sitemiz mebpersonel.com’da bulabilirsiniz.

Muammer Güler açıklama yaptı! Koruma Memuru Alımı Şartları, Başvurular Ne Zaman Başlıyor? (2013-2014) Kimler koruma memuru olabilir, 2013 yılı 10 bin koruma memuru alımı şartları belli oldu. Koruma memuru başvuruları ne zaman başlayacak, koruma memuru olmak için gerekli koşullar nelerdir ..

İşte detaylar :

* Koruma Memuru Alımları 2014 yılı başında yapılacak!
* Adaylar 4 aylık eğitimden geçecek

İçişleri Bakanı Muammer Güler, Koruma Memuru alımı ile ilgili önemli bilgiler verdi. Türkiye’de kamu görevlileri arasında en stresli işi yapanın polis ve jandarma olduğunu ifade eden Bakan Güler, özellikle polislerin şartlarının iyileştirileceğini söyledi.
30 bin koruma memuru almayı planladıklarını ifade eden Muammer Güler, bu memurların 4 aylık bir eğitimden geçeceğini alımın 2014’te yapılmasının plandığını açıkladı.

Güler, “Koruma memurları, yaptıkları göreve göre silah taşıma durumları olabilir. Biz karakol kapısında bile polisin değil koruma memurlarının beklemesini istiyoruz. Statlarda koruma görevini koruma memurlarının yapmasını istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sitemizi takip etmeye devam ediniz..

Koruma Memuru alımı ne zaman yapılacak, Koruma memuru başvuru şartları nelerdir, Kaç bin koruma memuru alınacak, Emniyet 30 bin koruma memuru alacak peki kimler başvurabilir, koruma memurları ne kadar maaş alacak bu benzeri sorularınıza yanıtları haberimizde bulabilirsiniz.

30 Bin Koruma Memuru Alımı Ne Zaman Yapılacak? Alımlar 2014’de yapılacak!

EGM KONU İLE ALAKALI DUYURU YAYINLADI

Emniyet Genel Müdürlüğüne (EGM) oldukça fazla soru gittiğinden dolayı Emniyet Genel Müdürlüğü 2013 Koruma Memurluğu Alımı Duyurusu yayınladı.
Emniyet Genel Müdürlüğünün Resmi açıklaması aşağıdadır.

“Emniyet Genel Müdürlüğüne “Koruma Memuru” alınması projesi ile ilgili gelen yoğun sorular, talepler ve bazı basın yayın kuruluşlarında yer alan haberler nedeniyle aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur.
Emniyet Genel Müdürlüğüne “Koruma Memuru” projesi kapsamındaki kanun çalışmaları devam etmektedir.

Bu aşamada, herhangi bir personel alımı söz konusu değildir. “Koruma Memuru” alımı ile ilgili hususlar, tasarı çalışmaları sonuçlandıktan sonra ayrıntılı olarak kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.“

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.